Veles Capital

Jūnijs 2013
www.veles-capital.ru
Programmē un aizpilda klients.

Veles Kapital ir viena no vecākajām kompānijām, kas stāvējusi pie Krievijas investīciju biznesa pirmavotiem. Kopš 1995. gada kompānijas vadība paliek nemainīga, tāpēc īpašā uzmanība tiek pievērsta tradīciju turpināšanai – ievērot konservatīvus principus, parādot stabilu izaugsmi.

Melnbaltās ilustrācijas atspoguļo kompānijas filozofiju – tās ir ar zīmuli apspēlētas sava veida "vakar un šodien" metaforas, kas tika integrētas mūsdienīgā, bet atturīgā dizainā. Mēs esam parādījuši ne tikai kompānijas vēsturi, bet arī akcentējuši uzmanību uz stabilu attīstību, izaugsmi un tirgus dinamikas paredzēšanas talantu.

Izmantotā pieeja atklāj arī investīciju jēdzienu – viss sākas ar parastu papīra lapu, uz kuras tiek uzzīmēts uzdevums. Šis process prasa laiku, bet īsto profesionāļu vadībā rezultātu vienmēr var prognozēt.

Izstrādes beigās mājaslapas dizains ieguvis intelektuālas organizācijas izskatu, ko pārstāv cilvēki, kuri lieliski orientējas ne tikai ekonomiskajos procesos, bet arī klasiskajā literatūrā un mākslā.