T-pribor

Novembris 2012

Mašīnbūvniecības uzņēmums Tehpribor, kas tika veidots uz rūpnīcas SRA (Sagādes un ražošanas apvienība) "Seļhoztehnika" bāzes 1999. gadā, ir viens no galvenajiem tehnoloģisko iekārtu sērijveida ražotājiem Krievijas tirgū. Mēs esam izveidojuši uzņēmuma mājaslapu, kurā ieinteresēts lietotājs var vienkārši atrast informāciju par ražošanu un uzņēmuma produkciju, uzdot papildus jautājumus un pasūtīt vienu vai vairākas preces. Galvenā lapa uzreiz iepazīstina lietotāju ar produkcijas pamata sērijām, kā arī ar jauniem kompānijas rūpnīcā ražotiem "ārpussēriju" modeļiem.

Produkcijas katalogs piedāvā detalizētu meklēšanu. Atrast vajadzīgo preci var, ne tikai izvēloties iekārtu grupu, bet arī materiālu, ar kuru ir paredzēts strādāt.

Preces kartīte satur pēc iespējas vairāk informācijas, kas ir strukturēta maksimāli saprotami. Ar vienu peles klikšķi ir pieejamas pircēju atsauksmes, fotogalerija, tehniskās specifikācijas detalizēts apraksts un lietotāja rokasgrāmata. Kartītē norādīta preces cena ir sākuma cena. Lai aprēķinātu precīzas izmaksas, ir jāatver iepirkumu grozs un jāizvēlas nepieciešamas modifikācijas.

Tiem pircējiem, kuri skaidri zina, ko vēlas, pastāv iespēja norādīt preces modifikāciju, daudzumu un noformēt pasūtījumu. Tiem, kuri vēl domā, ir paredzēta aptaujas lapa atsevišķi katrai preču grupai. Lai pārāk neizstieptu lapu, visas sekundāras preces ir paslēptas un parādās tikai pēc klikšķa.

Mājaslapa satur arī citas sadaļas: raksti, pētījumi, informācija par pakalpojumiem. Kontaktu sadaļā visu ekrāna platumu aizņem statiska karte, zem kuras var atrast rūpnīcas, izziņu un servisa centru kontakttālruņus.