Scada

Decembris 2013

Atgriežamies pie tradīcijām!2013.gada nogalē mēs nolēmām nedaudz aktualizēt un atsvaidzināt mūsu mājaslapu, ņemot vērā arvien jaunas tendences un vēsmas. Sākotnēji domājām par ļoti vienkāršu ārējā veidola atjaunošanu, bet apspriešanās un zīmēšanas procesā izkristalizējās jauna, mūsdienīga, patstāvīga mājaslapas versija.

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.Par galvenās lapas ideju kalpoja atgriešanās 2002.gadā, kad divi cilvēki atvēra studiju pavisam nelielā telpā. Toreiz arī tika izstrādātas mūsu mājaslapas pirmās versijas, kurās lapu greznoja mūsu pārdomātā firmas stēla. Tikai šoreiz tas vairs nav zīmējums vai 3D formāts, bet reāla stēla, kas ir nofilmēta mūsu zaļajā birojā.

Evolūcija: 2002 - 2004 - 2005Papildus vizuālajiem uzlabojumiem mēs savādāk sagrupējām darbus, izceļot pašus galvenos virzienus: logotipi, mājaslapas, mobilās aplikācijas un grafiskais dizains. Klientu ērtībai tika izveidota atsevišķa lapa, kurā visi mūsu darbi ir sadalīti pa klientu darbības nozarēm.

Mājaslapā ir pievienota navigācija pa savstarpēji saistītiem darbiem, kas ļauj klientam novērtēt projektu kopumā visa sadarbības perioda garumā.

Vakara stundu apmeklētājiem mēs esam sagatavojuši pārsteigumu – skatu uz mūsu biroju naktī. Laipni lūgti pie mums pēc pulksten 21:00!