Motorfist

Novembris 2013
www.motorfist.ru
Programmē un aizpilda klients.

Kompānijas Motorfist specializācija ir profesionāla sniega visurgājēju un motociklu ekipējuma ražošana un pārdošana. Neskatoties uz to, ka kompānija ir dibināta salīdzinoši nesen, tā īsā laika periodā iekarojusi mīlestību un atzinību sniega motociklistu kopienas vidū kā Amerikā, tā arī ārpus tās robežām. Tāpēc jaunajai krievu pārstāvniecībai bija jākļūst vēl labākai, ko mēs arī palīdzējām sasniegt!

Produkcijas katalogs.Dažāds apģērbs dažādiem mērķiem. Sameklēt ekipējumu savā gaumē, mīļākajā krāsā un braukšanai atbilstošā stilā ir ļoti vienkārši.

Preces kartīte.Mēs apkopojām vispusīgu informāciju. Preci var aplūkot tuvumā, izlasīt aprakstu un motobraucēju atsauksmes, apskatīties video pārskatus. Detalizēta instrukcija palīdzēs jums izvēlēties pareizo izmēru. Ja pēc tā jums radīsies vēl kādi jautājumi, tos droši varat uzdot pārdevējiem. Viss ir paredzēts cilvēku ērtībām!

Preču komplekti.Ja jums ir nepieciešams viss un uzreiz, tad Motorfist komanda piedāvā gatavus komplektus. Apģērbies un uz priekšu!

Interneta veikals ir orientēts uz klientu, tāpēc liela uzmanība pievērsta noderīgai informācijai par sniega visurgājēju un motociklu tēmu: jaunumi, profesionālu braucēju raksti, interesanti video un citi materiāli, ko var izlasīt un apskatīties, reizē nopērkot arī izcilu ekipējumu.

Bonusu programmas lapa ar nosacījumiem un statusiem.

Ērtībai jābūt visiem un vienmēr! © Motorfist