Luxriot

Janvāris 2013

LBS sistēmai mēs esam izstrādājuši maksimāli draudzīgu interfeisu privāto video plūsmu pārvaldīšanai un novērošanai. Galvenajā lapā ar priekšskatījuma attēliem ir vairākas video plūsmu attēlošanas iespējas: izmēru attiecība 16:9 un 4:3. Pie tam interfeisa izkārtojums ļauj ielādēt videoattēla izmēru atkarībā no izvēlētā režģa un lietotāja ekrāna izšķirtspējas. Pateicoties tam, parādījās iespēja izvairīties no horizontālās ritināšanas. Mājaslapas kreisā puse, kurā atrodas galvenā interfeisa navigācija, ir fiksēta.{custom-html:luxriot-resizer}

Papildus iestatījumi parādās uznirstošajā logā. Pašlaik to nav daudz: ir pieejama tikai interfeisa valodas maiņa.

Katram interfeisa lietotājam ir pieejama individuālu šablonu izveidošanas iespēja ar viņam ērtu kadru izvietojumu. Vispirms ir jāizvēlas izkārtojums, pēc kā tiks veidots šablons.

Nākamajā solī ir jāizvēlas serveris. Tad ir jāpievieno šim serverim piesaistītas kameras un videoattēls, kas tiks rādīts galvenajā lapā. Lietotājam arī ir iespēja saglabāt izveidotos šablonus izlases mapē.

Atsevišķā lapā var skatīties liela izmēra videoattēlu no kameras. Lietotājam ir pieejamas visas pārvaldīšanas funkcijas: kameras virziena maiņa, objekta palielināšana, iepriekšnoteikto iestatījumu izmantošana.

Apskatīt pagājušo dienu ierakstus var ar arhīva kalendāra palīdzību. Lai to izdarītu – jāizvēlas vēlamais datums un jāpāriet uz vajadzīgo video daļu.

Papildus gaišai interfeisa versijai mēs esam izveidojuši alternatīvu – tumšu variantu.

Izveidotā interfeisa iPad versijai ir tādas pašas funkcijas kā web-interfeisam, pie tam tās izmantošanai nav nepieciešams uzstādīt papildus aplikāciju.