itfits

Maijs 2013

ItFits ir modes resurss iesācējām un pieredzējušām uz modi orientētām personām, kā arī izteikti aizrautīgiem cilvēkiem, kuri ļoti vēlas izkļūt no standartiem. Viņi veido neparastas tendences, kas pakāpeniski iekaro masas. Neapstājoties pie sasniegtā rezultāta, viņi iet tikai uz priekšu, jo vakar – tā jau ir pagātne.Atbalstot tieksmi izcelties un būt pamanāmiem, mēs esam izveidojuši "uzlaikošanas kabīni" visiem, kas pavada vairākas stundas dienā pie spoguļa.

Mājaslapas dizains tika veidots cilvēkiem, kuri nepieņem ierobežojumus, tāpēc, veidojot galveno lapu, mēs piedāvājām ātrā priekšskatījuma iespēju – trīs fotogrāfijas vienā rindā vai viena fotogrāfija pa visu ekrānu, lai varētu aplūkot katru detaļu.

Lai veidotos autoritātes, tika izveidota tāda funkcija kā "eksperti", kuri objektīvi novērtē lietotājus, sniedzot noderīgus padomus. Tādējādi mums izdevās izraisīt lietotāju interesi, parādot, ka viņu darbība ir interesanta un pieprasīta, pamudinot viņus regulāri apmeklēt mājaslapu un papildināt kontentu.

Kopienu rašanās ideja ļoti lakoniski pielāgojas vispārējai koncepcijai, tādējādi paplašinot lietotāju iespējas.

Apģērbju un aksesuāru identificēšanai mēs esam izveidojuši funkcionālus "tagus", kur lietotājs var norādīt parametrus, kas būtiski atvieglo vēlamo preču meklēšanu pēc noteiktām pazīmēm vai brīvā formā.