HKM Holding Limited

Septembris 2012

HKM Holding Ltd ir inženieru kompānija, kas būtībā ir savienojuma posms starp rietumu piegādātājiem, Āzijas kompānijām un Krievijas uzņēmumiem. Tā kā HKM Holding Limited ir kompāniju grupas Kuznetskij Most daļa, tā spēlē galveno lomu inženieriekārtu un inženiertehnikas piegādē. Uzņēmumam HKM Holding Ltd mēs esam izstrādājuši promo mājaslapu, kurā jūs varat ātri un viegli uzzināt par kompānijas pamatpakalpojumiem, kā arī loģistikas un inženiertehnoloģiju nozares jaunākās ziņas.

Mājaslapas galvenā lapa nav pārslogota ar lielu informācijas daudzumu, tieši otrādi – tā satur elegantu minimumu: fotogrāfiju ar Honkongas nakts panorāmu, informāciju par kompāniju un aktuālāko ziņu īsu aprakstu. Mājaslapa ir izstrādāta trīs valodās: angļu, krievu un ķīniešu.Arī katra iekšēja lapa satur Āzijas finanšu galvaspilsētas fotogrāfiju.

Kontaktu lapā ir pieejama ne tikai standarta informācija ar kompānijas galvenā biroja adresi, bet arī 360 grādu panorāmas skats. Tādējādi ikviens mājaslapas apmeklētājs var doties ceļojumā virs Honkongas līča un debesskrāpjiem.