Tekstila kompānija Benone ir krievu ražotājs ar saknēm Itālijā un partnerību visā Eiropā. Tikai Krievijā vien kompānija strādā jau vairāk nekā 8 gadus, piedāvājot pilnu pakalpojumu klāstu no idejas līdz tās realizēšanai.Acīmredzama prioritāte mājaslapas izstrādē ir imidža sastāvdaļa, kas radītu spilgtu uzticamas un profesionālas kompānijas pirmo iespaidu. Tas ietver sevī lielu darbu skaitu, noderīgu informāciju par aizkariem un reāli pieejamo audumu katalogu.

Portfolio veido tikai vissvarīgākā informācija, bet navigācija dod iespēju ērti pārslēgties no viena istabas veida uz otru, ļauj apskatīt veselu objektu darbus, vai arī aplūkot atsevišķu dizaineru projektus, lai izvēlētos konkrētu speciālistu telpas noformēšanai.

Katalogā ir izstrādāta ērta galerija ātrai aksesuāru apskatei bez lapas pārlādēšanas, lai veikli pārskatītu lielu piemēru daudzumu.

Lapas ar aizkaru veidiem koncepcijas pamatā ir mazāk pieredzējušu lietotāju iepazīstināšana ar īsu terminoloģijas apskatu. Tā sniedz arī noderīgu informāciju, lai palīdzētu lietotājam orientēties audumu veidu un stilu daudzveidībā.

Mājīgums detaļās!