BBAC

Augusts 2015
Baltic Business Aviation Center — līderis VIP čarterlidojumu jomā Austrumeiropā un NVS valstīs.

2015. gadā tika prezentēts jaunais kompānijas BBAC firmas stils, līdz ar to bija nepieciešams atjaunot arī kompānijas mājaslapu. Gribējās to padarīt daudz mūsdienīgāku un orientētu uz solīdu auditoriju. Studijā mēs esam izstrādājuši pilnīgi jaunu kompānijas mājaslapu.

Mājaslapas noformēšanā galvenais uzsvars ir atvēlēts lidmašīnu Dassault Falcon fotogrāfijām. Tuvplāna fotogrāfijas, kas piemeklētas vienotā krāsu gammā, rada mājaslapas nokrāsu un noskaņu. Katrai sadaļai atbilst savs attēls, piemēram, galvenajā lapā angāra līnijas sasaucas ar logotipa līnijām.

Kompānija piedāvā ne tikai čarterlidojumus, bet arī Premium klases transportlīdzekļu īri, izmitināšanu viesnīcās, konferenču zāļu piemeklēšanu, kā arī citus visaugstākā līmeņa pakalpojumus, kas saistīti ar darījumbraucienu organizēšanu.

Mājaslapā var izpētīt čarterpārvadājumiem piemēroto lidmašīnu katalogu. Lietotāju ērtībai flote ir sadalīta kategorijās, bet pamatraksturojumi apvienoti kopējā sarakstā.

Lidmašīnas kartītē ir iekļauta sīkāka informācija par lidmašīnas ietilpību, ātrumu, pasažieru skaitu, bagāžas nodalījuma apjomu, kā arī ārējā izskata un interjera fotogrāfijas. Visu lidmašīnu plāni ir attēloti vienotā stilā.

Mājaslapas apmeklētāju ērtībai ir nodrošināta atgriezeniskās saites forma, kas dod iespēju pasūtīt lidmašīnu, veicot tikai pāris peles klikšķus.